SADAKAT ARAŞTIRMASI

SADAKAT ARAŞTIRMASI 

Dünya genelinde insanlar kısa yoldan zengin olma, çok para kazanma, lüks yaşam sürme, karşı cinsten birden fazla kişi ile cinsel, duygusal veya arkadaşlık ilişkisi yaşama isteği gibi sayısız istek ve arzu karşısında nefsi duygularına yenik düşerek çeşitli olumsuz davranışlar sergilemektedirler. Bu olumsuz davranışlar sınır tanımayarak her geçen gün artmakta ve insanlar istedikleri emele ulaşma çabası içerisine girmektedirler.

Değişen ve gelişen dünyamızda en büyük değişiklik teknolojide yaşanmaktadır. Yaşanan bu değişikliğin biz insanlara sayısız faydası olduğu gibi bazı çeşitli zararları da olmaktadır. Örneğin; insanlar arasındaki mesafeyi ortadan kaldırarak insanların arasındaki iletişimi en basite indirgeyen teknolojik değişiklikler insanların karşı cinse çok kolay ulaşarak, etkilenmekte ve çok kolay şekilde birbirleriyle iletişim içine girebilmekte. Buradaki kolay erişebilirlik insanların içerisindeki bastırılmış duygularını açığa çıkartarak fantezi, değişiklik arzusu, intikam alma, cinsel ihtiyaç karşılama, hava atma, arkadaş çevresinden etkilenme ve benzeri sebeplerle eşlerini, nişanlılarını, sözlülerini, sevgililerini ve arkadaşlarını kolay bir şekilde aldatarak sadakatsiz davranış sergilemektedirler.

Hal böyle olunca aldatıldığını düşünen kişinin partnerinin kendisine karşı olan sadakat yükümlüğünü yerine getirip getirmediği konusunda bazı durumlarda şüpheye düşerek aldatıldığını düşünmektedirler. Kendi çaplarında yapmış oldukları araştırmalar neticesinde aldatıldığını düşünen kişiler içinde bulundukları üzücü durumdan kurtulmak hayatlarına sağlıklı bir şekilde yön verebilmek için aldatılıp aldatılmadığını  kesin olarak emin olmak isterler. Bu durumda profesyonel yardım almaya karar veren bu kişiler sadakat araştırması yaptırmak için arayış içerisine girerler. Firmamız CLASS DEDEKTİFLİK yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile sayısız sadakat araştırması yapmış olup yapılan araştırmaların %80’in de sadakatsiz davranışlar sergileyen kişileri tespit ederek yaşanan sadakatsizliği renkli video kamera kayıtları, fotoğraflar ile her türlü belge ve bilgiyle delillendirerek sayın müşterilerimizin sorunlarını çözmelerinde yardımcı olmuştur.

 

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP