ORTAKLIK ARAŞTIRMASI

ORTAKLIK ARAŞTIRMASI

Dünya üzerinde insanların tamamı rahat yaşayarak ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılayabilmek için doğanın kuralları gereği devamlı çalışıp üretmek zorundalar. İnsanların kendileri tek başına veya aile şirketi olarak çalışıp üretmekte iken bazı insanlar ortaklık çatısı altında birleşerek yeni projeler üreterek üretim yapmakta veya insanlara hizmet vermektedirler. İnsanların çoğu gerek maddi imkânsızlık gerekse fikir sahibi olan insanlar ile ortak noktada buluşarak fikirlerini birlikte çalışarak hayata geçirme isteği arzusundadırlar.

Bu insanların iki ya da daha fazla sayıda bir araya gelerek inşa ettikleri ticari ortaklıklar dünya genelinde kabul gören bir sistemdir. Ortak olarak kurulan ya da kurulacak olan firmaları günümüzde her sektörde görmek mümkündür. Ortak kurulan firmaların birçoğu başarılı çalışmalara imza atarak kendi isimlerinden ve yaptıkları başarılı çalışmalardan adlarını sıkça söz ettirmektedirler. Günümüzde ayrı ülkelerde veya ayrı şehirlerde yaşayan bireyler ortak paydalar ile yeni projeleri sermayelerini birleştirerek ortaklık kurma isteğindedirler. Ancak bu tür insanların kurulacak olan ortaklık ile ilgili kafalarında her zaman soru işaretleri bulunmaktadır.

Günümüzde kurulan ortaklıklar araştırıldığında ortakların birbirlerini önceden hiç tanımadıkları ancak kurulan ortaklık sonrası birbirlerini tam olarak tanıdıkları ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca bir ortaklığın kurulmasından önce taraflar birbirlerini tanımadıkları için güven konusunda kafaları kurcalayan her zaman bir şeyler olmaktadır. Taraflar arasında ortaklık kurulduktan sonra ortak kurulan firmanın iş işlem ve hesaplarının kontrol edilmesi için ortakların sürekli görüşmesi ve alınan kararların rapor edilerek imza altına alınması gerekmektedir. Bazı kurulan ortaklıklarda maalesef sıkça rastlanan bir durum olan ortakların birbirlerini dolandırmaları veya ortaklar arasında güvensizlikler oluşabilmektedir. Bu nedenlerle insanların ortaklık kuracağı zaman ortaklık kuracağı kişi ve kişileri çok iyi araştırması gerekmektedir.

Firmamız Class Dedektiflik bünyesinde görevli konularında uzman profesyonel araştırmacı, satış analistleri, piyasa araştırma uzmanları ve araştırmacı personelimiz ile her türlü ortaklı araştırma hizmeti vermekteyiz.

Sizler ortak olarak iş yapma kararı aldığınızda veya herhangi bir firma ile ticari alış verişte bulunacağınız zamanlarda gerekli araştırmalar yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan bu araştırmalar firma, kişi ve kişiler hakkında araştırmaların yapılması, firmanın sahipleri ve yetkililerine ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerinin öğrenilmesi, bilgi edinmek, firmanın faaliyet gösterdiği alanlardaki referansları, piyasadaki ticari bilinirliği, firma ve kişilerin geçmişini piyasalardaki itibarlarını kredi geçmişlerini ve piyasaya olan borçları ile piyasalardaki itibarları hakkında araştırma hizmeti veriyoruz.

Ortak olarak birlikte iş yapacağınız firma kişi ve kişilerin geçmişteki ticari başarıları veya başarısızlıkları yurt içinde ve yurt dışında bulunan bağlantıları hakkındaki detaylarda kurulacak olan ortaklık ile ilgili önemli hususlardır. Firmamız Class Dedektiflik yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile sizler yukarıda bahsedilen hususlar hakkında ve benzeri konularda hizmet vermektedir.

Sizler firma araştırması ve ortaklık araştırması hizmetleri hakkında profesyonel yardım almak istediğinizde sizler firmamızın merkezini 7 gün 24 saat +90 542 484 25 26 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP