ÖĞRENCİ TAKİP

ÖĞRENCİ TAKİP

 

Öğrenci Takibi

Günümüzde insanlar gerek iş yoğunlukları gerekse hayatın zorlu şartlarıyla mücadele etmek zorunda kaldıkları için okul çağındaki çocukları ile yakından ilgilenemezler. Buna bir de anne babanın ayrı olması, bazı anne ve babaların çocuklarına karşı üzerilerine düşen görevleri yerine getirmediklerinde okul çağındaki gençler ailevi ilgisizlik, ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmaması, çarpık okul dışı arkadaşlıklar, duygusal çöküntü, arkadaşlarından görüp özenme duygusu, anne ve babanın geçimsiz ilişkisi, dış tehlikeli etkenler ve benzeri sebeplerden ötürü içlerine kapanabiliyor, hırçın davranışlar sergileyebiliyor veya teselliyi kötü alışkanlıklara yönlenmekte buluyor. Dünya genelinde ve ülkemizde yapılan araştırmaların tamamı gençlerin sigara, alkol ve uyuşturucu madde kullanma yaşının ilkokul çağlarına indiğini göstermektedir.

Hal böyle olunca okuyup kendilerini çok iyi yetiştirerek topluma hayırlı ve yararlı bireyler olmaları için okula gönderdiğimiz çocuklarımız yukarıda belirtilen nedenler ile sigara, alkol veya uyuşturucu madde kullanımı alışkanlığı edinebilmektedirler. Gençlerimiz bu kötü alışkanlıkların yanı sıra zararlı okul dışı arkadaşlıklar, okula gitmeyerek devamsızlık günlerinin artması, çeşitli örgütsel faaliyet içerisinde bulunan gruplara katılarak yasa dışı eylemlerde bulunabilmektedirler. Yukarıda belirtilen olumsuzlukları yaşayan gençlerde asabiyet, aşırı sinirlilik, huzursuzluk, çeşitli sağlık sorunları, söz dinlememe, asilik, zamansız eve geliş ve gidişler gibi birçok şüphe çekici davranış içerisinde bulunurlar. Bu nedenle, yaşamsal düzeni bozulan gencin herhangi bir problemi olduğunu düşünen ebeveyni bu problemi öğrenmek için kendi çapında çeşitli araştırmalar yaparak işin içinden çıkamadığı durumlarda profesyonel yardım alarak sorunun çözümlenmesi yoluna gitmektedirler. Firmamız Class Dedektiflik yaklaşık 10 yıllık tecrübesiyle ilk kurulduğu günden bugüne sayısız öğrenci takibi yaparak binlerce gencin hayatını kurtarmıştır. 

Sizlerde çocuğunuzun herhangi bir olumsuzluk durumunda öğrenci takibi hizmeti almaya karar verdiğinizde bu konu ile ilgili profesyonel yardım almak için firmamızın merkezini 7 gün 24 saat +90 542 484 25 26 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP