ADRES TESPİTİ

ADRES TESPİTİ 

Günümüzde, insanlar gerek çok sevdikleri eski dostlarını, gerek herhangi bir alacaktan kaynaklanan borçluya ulaşmak için, gerek evden kendi isteği ile veya kandırılmak ve zorla götürülmek suretiyle herhangi bir yere gitmesi zorlanan ve gittiği yerde kalması sağlanan aile bireyleriniz, dostlarınız ve sevdiğiniz insanların kaybolabilir. Böyle bir durumda bu insanların gittikleri adreslerin tespit edilmesine ihtiyaç duyulduğunda adres tespiti hizmeti verilir. Ayrıca, gerekse ticari faaliyet gösteren firmaların herhangi bir sebebe dayalı bazı kişilerin ülke içinde ve ülke dışında iş yeri, ev adreslerini tespit etmeye çalışmaktadır. Bazı durumlarda da herhangi bir ticari anlaşmazlıktan kaynaklanan ürünlerin, ticari malların, üretimi gerçekleştirilmiş olan her türlü ticari mal, araç, gereç ve maddi değeri bulunan ürünlerin depolandığı, saklandığı, üretildiği, sevkiyatın yapıldığı adreslerin tespit edilmesi gerektiğinde yapılan adres tespit çalışmaları yetersiz kalabilmektedir. İnsanlar böyle durumlarda herhangi bir adrese ulaşmak istediklerinde profesyonel yardım alma ihtiyacı hissederek konu ile ilgili özel dedektiflik firması araştırması yapmaktadırlar.

Yapılan araştırmalar neticesinde sorunlarının çözüme ulaşması için tespit edilecek olan adresin bulunması ile ilgili hizmet alacak profesyonel özel dedektiflik firması veya araştırma merkezi bulmakta zorlandıkları tespit edilmiştir. Firmamız CLASS DEDEKTİFLİK yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile insanların ve ticari firmaların çok özel sorunlarını çözüme ulaştırmasında büyük etken olan adresin tespit edilmesi hususunda profesyonel kadromuz ile farklı çalışma sistemleri uygulayarak büyük gizlilik içerisinde tespit edilmesi istenilen adresi ivedi bir şekilde tespit ederek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

NOT: Adres tespiti hizmeti araştırması sistemli bir şekilde işin ehli, profesyonel kişilerce yapıldığında %100 garantili sonuca ulaşılmaktadır. Ancak kendisini özel dedektif olarak tanıtarak bu mesleği kendi kafalarına göre icra etmeye çalışan bazı kişi ve kişiler amatör bir şekilde hareket ederek verecekleri adres tespiti hizmetini ellerine yüzlerine bulaştırmakta ve bu suretle insanların maddi ve manevi mağdur olmalarına neden olmaktadırlar. Sizler adres tespiti hizmeti almak istediğinizde kurumsal özel dedektiflik firması hizmeti veren, profesyonel ekibiyle gizlilik içerisinde hizmet veren bürolarla çalışmanız menfaatinizedir.

Whatsapp

İLETİŞİM
WHATSAPP